Шолом Crazy Safety Blue Dragon

ЦІНА:

Артикул: 22284 Категорії: , Бренд: Crazy Safety

Цей товар відсутній в наявності і зараз недоступний.

Корисні посилання:
Умови Доставки  |  Умови оплати та повернення

Шолом Crazy Safety Blue Dragon

Нова колекція дитячих шоломів з тваринами Crazy Safety. Нарешті, хтось синій ….)))) Як виявилося, це – дракон. Сильний і потужний. Додає суперсилу на змаганнях! 🙂 Забарвлення для сміливих і впевнених дітей.
Навіть якщо дитина не любить шоломи і не хоче їх надягати, перед таким шоломом вона просто не встоїть. Він яскравий, гарний, з ліхтариком!
У порівнянні з шоломами зі старої колекції, новий шолом виконаний дуже якісно. Верхня декоративна кришка тепер повністю приклеєна і не відпадає, як це бувало раніше. Дуже яскравий, гарний і соковитий колір. Форма шолома всередині округла, посадка краще, ніж в попередніх моделях Crazy Safety. Розмір дуже вдалий, як раз на вік 4-8 років. Вік, коли дитині це може бути цікаво. У новій моделі застосували якісну ремінну стрічку і систему регулювання. До речі, в систему регулювання вбудована червона мигалка. Загалом, це – не шолом, а суцільна радість для малюка! Ще раз підкреслюю, що ці шоломи реально відрізняються від старих аналогічних моделей за якістю. Тому, якщо купувати, то тільки нову колекцію, і тільки – оригінал! Тому що на ринку дуже багато підробок. Чекаємо ваші замовлення. Із задоволенням допоможемо вам підібрати розмір.

Бренд

Розмір

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Шолом Crazy Safety Blue Dragon”“

Товары на скидках

-24%

Дитячі ролики Rollerblade Microblade G 2021

2 900 
-24%

Дитячі ролики Rollerblade Microblade 2021

2 900 
-16%

Дитячі ролики Rollerblade Apex G White/Pink

3 900 
-24%

Дитячі ролики Rollerblade Microblade Midnight Blue 2021

2 900 
-24%
New

Дитячі ролики Rollerblade Microblade G Light Pink 2021

2 900 
-24%

Дитячі ролики Rollerblade Microblade Black/Neon Pink 2021

2 900 
Мы используем куки для наилучшего представления нашего сайта. Если Вы продолжите использовать сайт, мы будем считать что вы не против