Гальмо для роликів

Відображаються усі з 7 результатів

Гальмо для роликів

Одночасно ваші гальма зносяться і підлягатимуть заміні. На щастя, процедура заміни досить проста, зазвичай вам потрібні новий комплект гальм, шестигранний ключ і кілька хвилин вашого часу. Іншими словами, немає необхідності нести ролики в майстерню для заміни гальм.

У «XBeats» представлені різні варіанти – гальма та колодки для роликів, купити які ви можете з доставкою по всій Україні або самовивозом в Одесі.

Гальмо для роликів

Гальмо для роликів Seba

700 

Гальмо для роликів

Гальмо для дитячих роликів Flying Eagle

400 

Гальмо для роликів

Гальмо для роликів-квадов Rio Roller Stoppers white

420 

Гальмо для роликів

Гальмо для роликів-квадов Rio Roller Stoppers black

420 

Гальмо для роликів

Гальмо для роликів Micro Brake MT Plus black

756 

Гальмо для роликів

Гальмо для роликів FR Skates 3 wheels frame

700 

Гальмо для роликів

Гальмо для роликів Rio Roller Rubber Stoppers grey

1 638 

Замовте гальмо для роликів на сайті «XBeats»

Наявність штатного гальма сприяє більш комфортному та безпечному катанню на роликах, навіть з урахуванням високих швидкостей та екстремальних технік. В даний час любителі ролерспорту ведуть активні дискусії про те, чи дійсно «штатник» є необхідною складовою якісних роликових ковзанів.

Штатне гальмо- це невеликий пристрій, що кріпиться до задньої частини лівого черевика. З його допомогою забезпечується гальмування при їзді на середніх та високих швидкостях, а також знижується можливість отримання травм при падіннях за рахунок своєчасного використання гальмівного механізму.

У більшості випадків, ковзани професійних ролерів оснащені штатним гальмом. Спортсмени відзначають, що він відіграє найважливішу роль, особливо при швидкісному катанні, оскільки наявність системи гальмування дозволяє зняти психологічний страх високих швидкостей. На думку виробників, штатне гальмо – одна з основних складових роликових ковзанів, що забезпечують додаткову безпеку та підвищують комфорт при катанні.

Саме тому більшість великих виробників роликових ковзанів вважають за краще не ризикувати і встановлюють штатне гальмо навіть у моделі для професіоналів. Разом з тим, переважна кількість спортсменів-початківців воліють позбутися їх якнайшвидше. Пояснюється це тим, що саме гальмо є, а от ефективно управлятися з ним може далеко не кожен. При цьому серед ролерблейдерів-початківців існує думка, що «штатник» заважає виконанню більшості трюків і неефективний при їзді на швидкостях понад 30 км на годину.

Ми цінуємо свою репутацію та багаторічну історію, тому пропонуємо винятково високу якість.

Мы используем куки для наилучшего представления нашего сайта. Если Вы продолжите использовать сайт, мы будем считать что вы не против