Сет рам для роликів Flying Eagle Phantom

ЦІНА:

5 500 

Артикул: 10645 Категорії: , Бренд: Flying Eagle

Корисні посилання:
Умови Доставки  |  Умови оплати та повернення

Сет рам для роликів Flying Eagle Phantom

Flying Eagle Phantom – ходова для швидкісного катання на роликах. Завдяки великому діаметру коліс і довжині рами ви можете розвивати високу швидкість на рівних ділянках і на даунхілу, не втрачаючи стійкості і контролюючи кожен рух.

У комплект входить рама Flying Eagle Phantom, 4 колеса Speed Wheels 88A діаметром 90, 100 або 110 мм за вашим вибором, осі і втулки.

Flying Eagle Phantom призначена для тих ролерів, хто катає на великі дистанції і хоче розвивати велику швидкість. На відміну від триколісних рам з таким же діаметром коліс, ці рами менш маневрені, за рахунок своєї довжини. Вони не підійдуть для покатушек по вулицях і подвір’ях, де потрібно часто лавірувати між пішоходами та машинами.

Основна перевага цих рам – стійкість на великих швидкостях і можливість підтримувати постійну високу швидкість. Тому ми в магазині UROLL радимо купити швидкісну раму для роликів на 4 колеса тим роллерам, хто їздить в покатушки на великі відстані (від 40 км за покатушку), не уявляє свого життя без швидких спусків, любить кататися з мінімумом зупинок, а також кататися разом з велосипедистами або моноколеснікамі.

Бренд

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show only reviews in UA ()

Будьте першим, хто залишив відгук “Сет рам для роликів Flying Eagle Phantom”“

Товары на скидках

Дитячі ролики Rollerblade Microblade G 2021

4 900 

Дитячі ролики Rollerblade Microblade 2021

4 900 
-15%

Дитячі ролики Rollerblade Microblade G pink emerald green 2020

4 160 
New

Дитячі ролики Rollerblade Microblade G Light Pink 2021

4 900 
-15%

Дитячі ролики Rollerblade Microblade Midnight Blue 2021

4 160 

Дитячі ролики Rollerblade Microblade Black/Neon 2021

4 900 
Мы используем куки для наилучшего представления нашего сайта. Если Вы продолжите использовать сайт, мы будем считать что вы не против