Агресивні ролики Flying Eagle Enkidu

ЦІНА:

5 500 

Артикул: 8698 Категорії: , Бренд: Flying Eagle

Корисні посилання:
Умови Доставки  |  Умови оплати та повернення

Агресивні ролики Flying Eagle Enkidu

Flying Eagle Enkidu – агресивні роликові ковзани з можливістю трансформації в повноцінні ролики для фріскейта. Ролики виконані на основі моделі FE Eclipse. Від Екліпсів запозичений бут з невеликою зміною дизайну і заміною п’яткової баклі на липучку. Така заміна дозволила уникнути частої поломки п’яткової бакли з підкачкою при агресивному катанні і вага ролика стала трохи менше.

Основная идея агрессивов FE Enkidu – можливість поєднати фріскейт і агрессив ролики в одній моделі. На класичний FSK черевик з V-type кріпленням рами (з піднятою п’ятою) встановлюються плейти і рами для агресивного катання. Що б це здійснити були розроблені спеціальні плейти для установки агресивних UFS рам. Рами прикручуються до металевих кріплень черевика поверх плейт, таким чином соулпейти виконують функцію перехідника.

У будь-який момент можна розібрати ходову частину і поставити фріскейт рами для катання по місту, даунхілу або слаломну раму з роккерінгом.

Ходова частина агресивних роликів Enkidu складається з рам і коліс діаметром 66 мм / 90А. У соулплейте спереду і ззаду є спеціальні поглиблення для можливості установки рам з колесами 76 мм.

Дана модель відмінно підійде для початківців ролерів, які не визначились з напрямком в катанні. З Flying Eagle Enkidu можна почати з фріскейт катання, отримати базові навички і перейти в агрессив не змінюючи роликів.

Бренд

Розмір

, , , , , , , , , ,

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Агресивні ролики Flying Eagle Enkidu”“

Товары на скидках

-14%

Ролики Rollerblade Twister Edge ANTHRACITE/YELLOW 2021

9 500 
-14%

Рюкзак для роликів Rollerblade backpack LT 15

1 900 
-23%

Ролики Rollerblade Twister Edge X 2021

10 900 
-16%

Рюкзак для роликів Rollerblade backpack LT 20

1 600 

Дитячі ролики Rollerblade Microblade Combo G 2021

5 200 
-14%

Сумка для роликів K2 F.I.T. Carrier Alliance Black / red

1 200 
Мы используем куки для наилучшего представления нашего сайта. Если Вы продолжите использовать сайт, мы будем считать что вы не против