Колеса для роликів MPC – FREESTYLE X-FIRM – DUAL NATURAL 86A

ЦІНА:

Артикул: 8338 Категорії: , Бренд: MPC

Цей товар відсутній в наявності і зараз недоступний.

Корисні посилання:
Умови Доставки  |  Умови оплати та повернення

Колеса для роликів MPC - FREESTYLE X-FIRM - DUAL NATURAL 86A

Нові колеса MPC Freestyle – це високотехнологічне рішення для просунутих ролерів. Їх розмір відповідає їх призначенню – ви знайдете їх тільки в розмірах, найбільш часто використовуваних: 80 мм, 76 мм і 72 мм. Вони виробляються в США.

Марка MPC є відомим, цінних виробником ковзанярських коліс. На цей раз, у співпраці з Себастьяном Лаффаргом, вона вирішила використовувати свої технології і патенти для створення виняткових фристайл-слаломних коліс. Себастьян Лаффарг є засновником відомого бренду FR Skates. Можна сміливо стверджувати, що MPC Freestyle є продуктом двох відомих брендів.

Досить поглянути на колеса, щоб побачити, що вони унікальні. Це може бути пов’язано з їх дизайном і кольорами, але не тільки. Що впадає в очі, так це незвичайний тип ступиці або, скоріше, його відсутність. Це незвичайне рішення для фристайл слаломних коліс. Використовувана ступиця практично не займає місця і дозволяє виготовляти колеса майже повністю з поліуретану. Це означає, що користувач отримує велику кількість матеріалу (м’ясо) і, отже, зможе використовувати колеса протягом тривалого часу, перш ніж вони зношуються.

Марка MPC не використовує типову шкалу А для опису твердості колеса. Замість цього вони розробили свою власну шкалу, і тому колеса MPC Freestyle – це X-FIRM, що означає, що вони будуть найкраще працювати на твердих, сухих і рівних поверхнях – того ж типу, який кращий для тренувань зі слалому. Виробник порівнює їх з твердістю 84-86А (зовнішня частина, очевидно).

Як згадувалося раніше, ці колеса бувають трьох розмірів – 80 мм, 76 мм і 72 мм. Кожен розмір представлений в двох різних кольорах – жовтому або натуральному, другий – кольору поліуретану. Кожне колесо має цікавий принт з автографом Себастьяна Лаффарга.

У нашому магазині дані колеса представлені в діаметрі 80 мм.

Ціна вказана за 4 шт.

Бренд

Розмір

, ,

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show only reviews in UA ()

Будьте першим, хто залишив відгук “Колеса для роликів MPC – FREESTYLE X-FIRM – DUAL NATURAL 86A”“

Товары на скидках

Дитячі ролики Rollerblade Microblade G 2021

4 900 

Дитячі ролики Rollerblade Microblade 2021

4 900 
-15%

Дитячі ролики Rollerblade Microblade G pink emerald green 2020

4 160 
New

Дитячі ролики Rollerblade Microblade G Light Pink 2021

4 900 
-15%

Дитячі ролики Rollerblade Microblade Midnight Blue 2021

4 160 

Дитячі ролики Rollerblade Microblade Black/Neon 2021

4 900 
Мы используем куки для наилучшего представления нашего сайта. Если Вы продолжите использовать сайт, мы будем считать что вы не против